Smart Navigation PRO - флагман бренду UWatch з вбудованим навігатором та GPS трекером. Новинка отримала потужну батарею 860 мАч, великий AMOLED дисплей, новий процесор і найголовніше вона підтримує передачу по GPS в додаток координат і маршруту. Вони розроблені спеціально для використання в екстремальних умовах.Годинник підтримує дзвінки по Bluetooth при наявності підключення до телефону, є історія дзвінків та можливість зберігати до 2000 контактів в пам'яті, для подальшого набору. Ще однією цікавою функцією є підключення до ПК за допомогою комплектного кабелю, завдяки чому можна завантажувати музику, фото, та офлайн карти для подальшого орієнтування на місцевості та перегляду пройдених маршрутів завдяки GPS модулю.Smart Navigation PRO також мають вбудований компас, ліхтарик, барометр, датчик вимірювання шуму, диктофон, можливість керувати камерою смартфона, калькулятор, оновлений моніторинг здоров'я та фітнес трекер і навіть вбудовані ігри. Це дасть Вам повний контроль над вашим здоров'ям і активним способом життя.В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | UWatch |
| Пользовательские характеристики | |
| GPS | Да |
| Wi-Fi | Немає |
| В режимі очікування | до 30 днів |
| Вага, г | 50 |
| Версия Bluetooth | 5.0 |
| Виміри здоров'я | Пульс, кисень в крові, стрес |
| Водостойкость | 3 атм - мити руки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | Сенсорний |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Длина ремешка | 26 см (регулюється) |
| Додатковий ремінець | Каучуковий помаранчевий |
| Додаткові характеристики | Працюють з Apple і Android, зручний безкоштовний додаток Apple і Android |
| Діагональ дисплея | 1.43" |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Сталь |
| Материал ремня | Каучуковий |
| Месенджери | Вайбер, Телеграм, Інста, Фейсбук |
| Мова годинника | Укр, рос, англ |
| Мова додатку | Укр, рос, англ |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Можливість розмовляти | Да |
| Місткість акумулятора, мА*ч | 860 |
| Наявність камери | Без камери |
| Наявність компаса | З компасом |
| Процессор | ATS3085L |
| Підтримка Sim-карти | Без SIM-картки |
| Роздільна здатність дисплея | 466*466 |
| Розміри, мм | 49,8х14,8 |
| Пол | Чоловічі |
| Сумісна ОС | Android, IOS |
| Тип | Розумний годинник |
| Тип матрицы | AMOLED |
| Тип устройства | Розумний годинник |
| У звичайному режимі | 5-7 днів |
| Форма корпуса | Круглий |
| Ширина ремешка | 24 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 200 ₴











