Smart Technology з SIM-картою - інноваційна розробка 2026 року бренду UWatch. Годинник має підтримку SIM-карт, з нього можна телефонувати та приймати виклики, підключати гарнітуру таку як блютуз навушники чи безпровідні колонки, а також користуватись мобільним інтернетом та Wi-Fi. Годинник комплектується потужним 4-ядерним процесором, має операційну систему Android та потужну батарею на 1100 МАч. На нього можна встановлювати додатки з Play Market (Youtube, Youtube Music, Google Maps, Telegram, Viber, TikTok та інші). Годинник має GPS навігацію та працює повністю автономно без підключення до телефону. Це класний вибір за крутою ціною.В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | UWatch |
| Пользовательские характеристики | |
| GPS | Да |
| Wi-Fi | Да |
| В режимі очікування | до 3 днів |
| Вага, г | 60 |
| Версия Bluetooth | 5.0 |
| Виміри здоров'я | Пульс, тиск, кисень в крові, стрес |
| Водостойкость | Базова - дощ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | Сенсорний |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Длина ремешка | 27 см (регулюється) |
| Додаткові характеристики | Працюють з Apple і Android, зручний безкоштовний додаток Apple і Android |
| Діагональ дисплея | 1.95" |
| Диаметр | 52 мм |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Сталь |
| Материал ремня | Каучуковий |
| Месенджери | Вайбер, Телеграм, Інста, Фейсбук |
| Мова годинника | Укр, рос, англ |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Можливість розмовляти | Да |
| Місткість акумулятора, мА*ч | 1100 |
| Наявність камери | З камерою |
| Объем памяти | 128 Гб |
| Особенности | Вимірювання пульсу/тиску/кисню в крові; GPS -навігатор; Крокомір; Лічильник калорій; Sim-карта та можливість робити дзвінки; Камера |
| Підтримка Sim-карти | З SIM-карткою |
| Роздільна здатність дисплея | 490*490 |
| Пол | Чоловічі |
| Тип | Розумний годинник |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип устройства | Розумний годинник |
| У звичайному режимі | 1 день |
| Форма корпуса | Круглий |
| Ширина ремешка | 24 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 295 ₴











