Smart Delta K52 – потужна нова розробка легендарного бренду смарт-годинників UWatch. Smart Delta обладнано найновішим потужним процесором Realtec, він має новий OLED екран та протиударний корпус. Він чудово підійде для важких умов використання. Smart Delta K52 міряють пульс, рівень висоти, оксиген та багато іншого. Також, цю модель високо оцінили любителі спорту, оскільки вона має розширений фітнес-трекер та безліч спортивних тренувань.В комплекті йде додатковий ремінець та офіційна гарантія на 12 місяців.Детальніше про функції:
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | UWatch |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| GPS | Немає |
| Wi-Fi | Немає |
| В режимі очікування | до 14 днів |
| Вага, г | 60 |
| Версия Bluetooth | 5.0 |
| Виміри здоров'я | Пульс, тиск, кисень в крові |
| Водостойкость | 3 атм - мити руки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | Сенсорний |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Длина ремешка | 26 см (регулюється) |
| Додаткові характеристики | Працюють з Apple і Android, зручний безкоштовний додаток Apple і Android |
| Діагональ дисплея | 1.39" |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Сталь |
| Материал ремня | Каучуковий |
| Месенджери | Вайбер, Телеграм, Інста, Фейсбук |
| Мова годинника | Рос, англ |
| Мова додатку | Укр, рос, англ |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Можливість розмовляти | Да |
| Місткість акумулятора, мА*ч | 400 |
| Наявність камери | Без камери |
| Процессор | Realtec 8763 |
| Підтримка Sim-карти | Без SIM-картки |
| Розміри, мм | 48х12,5 |
| Пол | Чоловічі |
| Сумісна ОС | Android, IOS |
| Тип | Розумний годинник |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип устройства | Розумний годинник |
| У звичайному режимі | 2-7 днів |
| Форма корпуса | Круглий |
| Ширина ремешка | 22 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 895 ₴











